BARTPOL

Piaskowanie

500 229 646

Piaskowanie dobre
na (prawie) wszystko!

Ma ponad stuletnią historię. Piaskowanie – bo o nim mowa – na przestrzeni lat mocno ewaluowało i stało się ogólnodostępne. Dziś przywołana metoda obróbki strumieniowo-ściernej budzi coraz większe zainteresowanie. Zresztą nie bez powodu. To świetny sposób na pozbycie się wielu uciążliwych problemów, na przykład śladów rdzy z ogrodzenia i części samochodowych, grzejników domowych oraz różnego rodzaju elementów wykonanych ze stali i aluminium. Piaskowanie można wykorzystać na szereg różnych sposobów. Tylko od Ciebie zależy, co zechcesz odnowić.

Zadzwoń do nas albo umów się na wizytę w siedzibie firmy. Nie boimy się żadnych, nawet najtrudniejszych wyzwań. Sprawimy, że Twoje auto, ogrodzenie, ulubione biurko albo cokolwiek innego znów będzie cieszyć oczy pięknym widokiem. Z nami misja metamorfoza na pewno się powiedzie, a Twój dom dostanie „drugie życie”.

Skontaktuj się z nami już teraz i rozpocznij metamorfozę ogrodzenia

500 229 646

Zadzwoń już teraz,
odbierzemy nawet po 16:00!

Zobacz, jak działamy:

Piaskujemy

Piaskowanie jest prostą i niezwykle skuteczną metodą obróbki metali. Cząsteczki piasku lub innego materiału ściernego wyrzucane pod ciśnieniem likwidują wszelkie zanieczyszczenia oraz niedoskonałości spowodowane działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Drobinki docierają wszędzie, nawet w trudno dostępne miejsca. Powierzchnia danego elementu zostaje wyrównana, a jednocześnie nabiera szorstkości, co zwiększa przyczepność farby. Wszystko odbywa się w specjalnej kabinie. Elementy ścierniwa krążą w obiegu zamkniętym, dzięki czemu cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Śrutujemy

Śrutowanie stanowi jedną z technik piaskowania. W tym przypadku wykorzystujemy nie piasek, lecz śrut. Jego zastosowanie pozwala nie tylko na oczyszczenie elementów ogrodzenia czy innych komponentów, ale również przygotowanie ich pod dalsze zabiegi pielęgnacyjne lub malowanie. Poza tym zyskują one piękny połysk, a co za tym idzie dodatkowe walory estetyczne.

Szkiełkujemy

Szkiełkowanie to dobra alternatywa dla tradycyjnego szlifowania czy mycia. Doskonale sprawdza się przy odnawianiu delikatnych materiałów narażonych na częste uszkodzenia, na przykład aluminium. Powierzchnia poddana działaniu szklanego granulatu o różnej gramaturze nabiera gładkości i satynowego połysku. Co więcej, nie przyciąga zabrudzeń więc łatwiej utrzymasz ją w czystości.

Poznaj powody, dla których warto
współpracować z BARTPOL!

Po pierwsze, oszczędzasz.
Nie musisz wykonywać żadnych czynności na własną rękę. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca, a Ty zyskasz spokojną głowę, wolny czas i więcej pieniędzy w portfelu. Oferujemy usługi w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Udowodnimy Ci, że wysoka jakość wcale nie musi kosztować fortunę. Wręcz przeciwnie – zapłacisz za nią mniej niż myślisz.

Po drugie, przywołane techniki piaskowania znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki nim nie tylko odnowimy ogrodzenie Twojego domu, ale również niektóre elementy samochodu. Efekt? Twoja posesja i auto zyskają bardziej reprezentacyjny wygląd i staną się Twoją najlepszą wizytówką.

Po trzecie, otrzymujesz coś bezcennego – święty spokój. Nie musisz się martwić o to, czy zlecone zadania zostaną dobrze wykonane i zrealizowane w terminie. Działamy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne, zaawansowane technologie. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Możesz nam zaufać. Niestraszne nam żadne wyzwania.
Dobrze znamy się na swoim fachu.

Nie zwlekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów już teraz. Jeden mały krok wystarczy, by rozpocząć wielkie zmiany. Gotowy na rewolucję? Do dzieła! Chwyć za telefon lub przyjdź na spotkanie w siedzibie firmy. Czekamy na Ciebie!
500 229 646

Opinie klientów

Mateusz Taborek

Polecam w 100%:)Fochowo i solidnie. Felgi wyszły Pierwsza Klasa:) :)

BRAT-MET sp.z o. o.

Profesjonalne podejście do klienta oraz wysoka jakość wykonania pozwala by nasze produkty pomalowane przez BartPol wytrzymywały pracę w bardzo ciężkim środowisku.

JARMEX sp.z o. o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARTPOL Michał Jerzy Jakubowski jest naszym partnerzem od 15 lat. Lakiernia na nasze zlecenie wykonuje usługi nakładania powołok lakierskich metodą proszkową.

Kadra pracownicza odznacza się kompetencjami i doświadczeniem, a jokość współpracy jest na bardzo wysokim poziomie.

Lakiernia Proszkowa BARTPOL jest rzetelnym i profesjonalnym partnerem, który potrafi dostosować się i odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku.

Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze i zamierzamy ją kontynować w przyszłości.

Kajetan Kostrzewski

Dobre podejście do klienta, bardzo dobra jakość i ceny też dobre. Polecam

"KOMBUD" S. A.

Rekomendujemy firmę P. P. U. H. BartPol Lakiernia Proszkowa jako solidnego i wiarygodnego partnera w świadczeniu usług nakładania powłok lakierniczych metodą proszkową. Nasza wieloletnia współpraca przebiega bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Dziękujemy i polecamy.

Kinga Kostrzewska

Jakość, Profesjonalizm

maciunio3

Nie jest to lakiernia mokra tylko lakiernia proszkowa. Przyzwoite malowanie przyzwoita cena

Poznaj naszą ofertę

oferta
Zadzwoń już teraz,
odbierzemy nawet po 16:00!
500 229 646