BARTPOL

Lakiernia proszkowa

500 229 646

Lakierowanie proszkowe na zamówienie!

Masz w mieszkaniu lub przydomowym warsztacie loftowe meble wykonane z metalu, którym przydałoby się odświeżenie?

Twój samochód wymaga małego liftingu?

Obiecujesz sobie, że od jutra zaczniesz działać, ale zawsze brakuje Ci czasu na zrealizowanie wspomnianych postanowień?

Szukasz fachowców, którzy wyręczą Cię w przykrych obowiązkach?

Już ich znalazłeś. Jesteśmy do dyspozycji. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca i oddamy w Twoje ręce odnowione sprzęty lub inne elementy. Tylko od Ciebie zależy, jakie zadanie nam powierzysz. Gwarantujemy, że będziesz mile zaskoczony efektami naszej pracy. 

500 229 646

Zadzwoń już teraz,
odbierzemy nawet po 16:00!

Poznaj naszą ofertę

oferta

Zobacz, co mamy w swojej ofercie:

Istniejemy na rynku od 1991 roku. W ciągu ponad dwudziestoletniej działalności wykonaliśmy mnóstwo różnego rodzaju zleceń zarówno mniej, jak i bardziej skomplikowanych. Wykonamy nawet najtrudniejsze zadanie. Chcesz nas sprawdzić? Rzuć wyzwanie. Chętnie podejmiemy rękawicę. Przekonaj się, jak działamy i co mamy do zaproponowania:

W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne, sprawdzone metody, a dokładniej rzecz ujmując lakierowanie proszkowe. Przywołana technika ma szereg rozmaitych zalet. Jest ekologiczna. Nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Poza tym daje dużo lepsze rezultaty niż tradycyjne sposoby malowania. Uzyskaną powłokę cechuje trwałość i odporność na ścieranie i działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu farba zachowuje żywe, nasycone kolory na długo i nie matowieje z upływem czasu. Nie musisz więc powtarzać zabiegów renowacyjnych co kilka tygodni bądź miesięcy. W efekcie sporo zaoszczędzisz.

Lakierujemy różnego rodzaju elementy  – poczynając od elementów samochodowych i motocyklowych, poprzez konstrukcje stalowe czy grzejniki, a na loftowych, metalowych elementach wystroju kończąc. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Do każdego realizowanego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Twoja satysfakcja i zadowolenie są dla nas priorytetem.

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym. Posiadamy wysokogatunkowe farby poliestrowe i epoksydowe, a także wielkogabarytowe piece przeznaczone do lakierowania proszkowego. Jesteśmy w stanie pomalować komponenty o różnych kształtach i wymiarach, także tych niestandardowych. Możesz oddać do renowacji najrozmaitsze przedmioty, elementy, obudowy czy sprzęty. Sprawimy, że będą jak nowe i zachowają piękny wygląd na lata.

Zależy nam na Twojej wygodzie. Dlatego dostosujemy się do Twoich preferencji. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonamy zlecone usługi w trybie ekspresowym. Zajmiemy się też transportem. Zadzwoń i powiedz, czego oczekujesz, a my przygotujemy indywidualną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Wystarczy jeden telefon.

Dbamy o Twój portfel. Oferujemy przystępne, atrakcyjne ceny, które możesz negocjować. Jesteśmy otwarci na propozycje. Z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Skontaktuj się z nami. Jeden mały krok wystarczy, by zapoczątkować zmiany w Twoim otoczeniu. Po co czekać, skoro możesz zadziałać już teraz. To na Ciebie czekamy.
500 229 646

Opinie klientów

"KOMBUD" S. A.

Rekomendujemy firmę P. P. U. H. BartPol Lakiernia Proszkowa jako solidnego i wiarygodnego partnera w świadczeniu usług nakładania powłok lakierniczych metodą proszkową. Nasza wieloletnia współpraca przebiega bez komplikacji i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Dziękujemy i polecamy.

Kajetan Kostrzewski

Dobre podejście do klienta, bardzo dobra jakość i ceny też dobre. Polecam

JARMEX sp.z o. o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARTPOL Michał Jerzy Jakubowski jest naszym partnerzem od 15 lat. Lakiernia na nasze zlecenie wykonuje usługi nakładania powołok lakierskich metodą proszkową.

Kadra pracownicza odznacza się kompetencjami i doświadczeniem, a jokość współpracy jest na bardzo wysokim poziomie.

Lakiernia Proszkowa BARTPOL jest rzetelnym i profesjonalnym partnerem, który potrafi dostosować się i odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku.

Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze i zamierzamy ją kontynować w przyszłości.

Wiktor Skrzypczak

Profesjonalne podejście do klienta, przyzwoite ceny, zadowalająca jakość. Polecam w 100%

MK PRODUCTIONS

Polecam !

BRAT-MET sp.z o. o.

Profesjonalne podejście do klienta oraz wysoka jakość wykonania pozwala by nasze produkty pomalowane przez BartPol wytrzymywały pracę w bardzo ciężkim środowisku.

Zadzwoń już teraz!

500 229 646
Zadzwoń już teraz,
odbierzemy nawet po 16:00!
500 229 646